Kontakt

Fosen Transport AS – Fosen Gods AS – Samtrans AS

Org. nr. 999 214 509 – Org. nr. 979 869 770 – Org. nr.  985 282 595

Besøksadresse: Brekstad: Yrjarsgt. 1, 7130  Brekstad
Trondheim: Brattøra, Kai 9, Pir II, 7010 Trondheim

Post  sendes til: 
Postadresse: Postboks 35, 7129 Brekstad 
Kontoradresse:  Yrjarsgt. 1, 7130 Brekstad

Telefon: 72 51 50 00
E-post: fosen@fosen-transport.no

Medarbeidere

» Hans Kristian Norset, Daglig leder:
Mob: 917 17 000
norset@fosen-transport.no

» Dag Aure, Salgssjef:
Mob: 900 37 765
dag.aure@fosen-transport.no

» Ann Kristin Danielsen, Driftsleder:
Mob: 959 64 314
ann-kristin.danielsen@fosen-transport.no

» Siw Eriksson, Driftsleder:
Mob: 995 41 809
siw.eriksson@fosen-transport.no

» Brita Fremstad, Fakturaansvarlig:
Mob: 959 33 290
brita.fremstad@fosen-transport.no

» Kathrin Fründt, Controller:
Mob: 416 14 046
kath-fr@fosen-transport.no

» Nazgul A. Snekvik, Transportkonsulent:
Mob: 959 15 712
nazgul.snekvik@fosen-transport.no

» Heidi Sundseth, Transportkonsulent:
Mob: 902 23 602
heidi.sundset@fosen-transport.no

» Erling Torp, Terminalansvarlig:
Mob: 995 41 809
erling.torp@fosen-transport.no

» Bjørg Werme, Økonomileder:
Mob: 901 26 943
bjorg.werme@fosen-transport.no

Kontaktskjema



Fornavn*
Etternavn*
Adresse*
Postnr./Sted*
Telefon*
E-post*
Beskjed*